O co se soutěží?

 • TrickPad 4m x 1m x 10cm
 • Elektrická pumpa Bravo OV6
 • Veškeré příslušenství
 • V hodnotě 22 880 Kč
Soutěžit na instagramu
Airtrack 4m se stinem

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá od 30.10.2020 – 14:00 do 3.11.2020 – 23:59. Vyhlášení proběhne následující den 4.10. ve 14:00.

 1. Follow na našem Instagramu TrickPad
 2. Like na příspěvku o soutěži na Instagramu TrickPad (na tomto příspěvku).
 3. Do komentáře napiš, co se na TrickPadu naučíš jako první, jestli ho vyhraješ!
 4. Chceš mít dvojnásobnou šanci vyhrát? Sdílej náš příspěvek o soutěži na svoje stories a pošli nám do zpráv jeho screenshot. POZOR! Na screenshotu musí být vidět, že jsi stories sdílel alespoň před 4 hodinami!

Další pravidla:

  • Všechny podmínky musí být splněny ze stejného IG účtu.
  • Jeden účastník se nesmí účastnit více než 1x např. pomocí fake účtů. V případě takového podezření bude účastník ze soutěže vyloučen.
  • V případě výhry tě zkontaktujeme na tvůj instagram. Pokud se nám neozveš do 48 hodin, tvá výhra propadne a my vybereme někoho jiného.
  • Účastí v soutěži souhlasíte, že v budeme v případě výhry žádat o fotografii s vyhraným produktem.
  • Kompletní podmínky soutěže najdete na www.trickpad.cz/soutez

Kompletní pravidla soutěže:

 1. Organizátor

Identifikační údaje organizátora: Fluxin Group, s. r. o., Jiřího Wolkera 283, 273 01, Kamenné Žehrovice, IČ: 07082011, DIČ:CZ07082011, e-mail: info@trickpad.cz, tel: 735 535 115

 1. Hlavní výhra

2.1. TrickPad 4m x 1m x 10cm včetně elektrické pumpy Bravo OV6 v celkové hodnotě 22 890 Kč.

2.2. Tato hlavní výhra je také výhrou jedinou.

 1. Účastníci soutěže

3.1. Soutěž je otevřená pouze pro občany České a Slovenské republiky.

3.2. Management, zaměstnanci a rodinní příslušníci organizátora soutěže jsou z této soutěže vyloučeni. Na soutěž se vztahují platné zákony ČR.

 1. Příspěvky do soutěže, výběr a vyhlašování a kontaktování vítěze

4.1. Žádný nákup není podmínkou soutěže.

4.2. Pro účast v soutěži, je nutné se stát fanouškem naší stránky TrickPad www.instagram.com/trickpad.cz. Dát „Like“ příspěvku o soutěži na Instagramu TrickPad. Do komentáře napsat, co se soutěžící na TrickPadu bude chtít naučit jako první, jestli ho vyhraje. Pokud bude chtít zvýšit svou šanci na výhru, musí sdílet příspěvek o soutěži na svém Instastories a poslat screenshot tohoto Instastory stránce TrickPad do zpráv. Na screenshotu musí být vidět, že Instastories bylo sdíleno alespoň 4 hodiny.

4.3. Všechny podmínky musí být splněny ze stejného Instagramového účtu. Jeden účastník se nesmí účastnit více než 1x např. pomocí fake účtů. V případě takového podezření bude účastník ze soutěže vyloučen.

4.4. Organizátor soutěže není zodpovědný za nekompletní nebo špatně nahrané komentáře, které se organizátorovi vůbec nedostali

4.5. Vítěz soutěže bude kontaktován na jeho instagramový účet. Pokud se výherce do 48 hodin neozve, bude vybrán jiný soutěžící. Organizátor není povinen výhru prvnímu výherci v tomto případě nijak kompenzovat.

4.6. Účastí v soutěži výherce souhlasí s tím, že bude požádán o fotografii s vyhraným produktem.

4.7. Organizátor soutěže pošle výhru vítězi na adresu, kterou vítěz dodá poté, co bude informován o své výhře na instagramovém účtu.

4.8. Soutěž trvá po dobu pěti dnů od 30. 10. 2020 do 3. 11. 2020 do 23:59. Vyhlášení proběhne následující den a to: 4. 11. 2020 ve 14:00.

 1. Udílení ceny

5.1. Vítěz je výlučně odpovědný za všechny daně a poplatky, kterou s výhrou mohou souviset. Výhra bude zaslána výherci do sedmi dní ode dne, kdy zašle adresu, na kterou má být výhra zaslána.

5.2. Vítěz je povinen po oznámení o výhře, které bude zasláno emailem, dodat své jméno a adresu, na kterou si přeje výhru zaslat. Dodací adresa může být pouze v rámci České a Slovenské republiky. Výhra bude zaslána vítězi na náklady organizátora. Vítěz nemůže požadovat za výhru jakoukoliv náhradu.

5.3. Organizátor soutěže ani jeho zaměstnanci nejsou zodpovědní za jakékoli záruky, náklady, škody nebo jiné nároky vzniklé v důsledku používání výhry poté, co byla poslána vítězi. Organizátor nenese odpovědnost za jakékoliv ztráty vyplývající z nebo vzniklé v souvislosti se soutěží.

5.4. Pokud ohlášená výhra se z nepředvídatelných příčin stane nedostupnou, organizátor ji může nahradit jinou cenou stejné nebo podobné hodnoty.

5.5. Organizátor si vyhrazuje právo pozměnit jakákoliv pravidla soutěže a to kdykoliv. Pokud máte nějaké otázky nebo stížnosti ohledně soutěže, prosím, kontaktujte nás na: info@trickpad.cz.

 1. Všeobecné obchodní podmínky

6.1. Tato soutěž není sponzorovaná, administrovaná nebo jinak asociovaná s Instragramem. Vaše informace zasíláte organizátorovi soutěže, Fluxin Group, s. r. o. a ne Instragramu. Odeslané informace budou použity jen pro účely soutěže ve smyslu podmínek soutěže a ochrany soukromí.

6.2. Pokud z nějakého důvodu nebude možné soutěž spustit tak, jak byla naplánována a to z důvodu napadení počítačovým virem, chyby, neoprávněné manipulace nebo zásahu, podvodu, technického selhání nebo jakékoliv jiné příčiny, které ovlivní správu, bezpečnost, spravedlivý a řádný průběh nebo celistvost soutěže, organizátor si vyhrazuje právo soutěž dle svého uvážení zrušit nebo změnit.

6.3. Dále si vyhrazuje právo dle svého uvážení diskvalifikovat jakoukoliv osobu, která a) se pokusí o podvodnou účast v soutěži nebo poruší proces soutěže, b) poruší Pravidla soutěže, c) poruší organizátorovy podmínky použití a prohlášení o soukromí nebo d) jedná nesportovně nebo s úmyslem a způsobem, který obtěžuje, zneužívá ostatní nebo jim vyhrožuje.