Kdo jsme

Jsme tým studentů vysokých škol s láskou k různým sportům. To, co nás spojuje, je chuť něco tvořit, a především rozvíjet sporty, které máme rádi. Chtěli bychom je udělat dostupnějšími většímu množství lidí. Myslíme si, že nejlepší způsob, jak podnikat, je vybrat si obor, ke kterému máme blízko.

Airtrack TrickPad Káťa Nárožná

Káťa Nárožná

Káťa je naší analytičkou se super nápady. Má na starosti především sekci cheerleading.

Více o Kátě

Ahoj, jsem Káťa a cheerleadingu jsem se začala věnovat v 10 letech. Později jsem dostala možnost si Cheer vyzkoušet i z pozice trenéra.

Důvod, proč jsem se rozhodla připojit k TrickPadu, je, že vím, že Cheerleading není jen „mávání pompony“, ale skrývá se v něm hned několik náročných a ve většině případů nebezpečných částí jako je akrobacie, stunty, pyramidy a skoky, a proto bych ráda pomocí Trickpadu nabídla týmům i jednotlivcům možnost kvalitního, ale přesto cenově výhodného vybavení, které by jim umožnilo se ještě rychleji zlepšovat a zkoušet nové a náročné věci.

Airtrack TrickPad David Gregor

David Gregor

David je tvůrcem nápadu a zakladatelem TrickPad. Ve firmě dělá vše, co je právě potřeba.

Více o Davidovi

Jsem studentem Podnikohospodářské fakulty VŠE v Praze. Už 4 roky podnikám s „nafukovacími věcmi“
(www.bumperballs.cz), přes které jsem se svým způsobem dostal i k airtrackům. Rád sportuji a uvádím věci do pohybu. V projektu TrickPad se starám o to, aby každá část firmy fungovala tak, jak má a zároveň jsem takovou „holkou pro všechno.”

Airtrack TrickPad Lea Ballová

Lea Ballová

Lea je kreativní součástí týmu, která nás žene dopředu. Zároveň se stará o sekci gymnastiky.

Více o Lee

Ve svých 7 letech jsem se začala aktivně věnovat moderní gymnastice a dance show, kde byli důležitými prvky i základy akrobacie. Pravidelně jsem se zúčastňovala různých soutěží včetně mistrovství světa i Evropy, které se nám s mým týmem podařilo také vyhrát. Později jsem působila 3 roky jako trenér moderní gymnastiky a dance show v Bratislavě.