Radost z kvalitního tréninku pro každého sportovce

TrickPad jsme založili, abychom udělali sport zábavnějším. Každý pořádný trénink si totiž zaslouží prvotřídní vybavení.

Jak to vše začalo?

Náš příběh se začal psát na začátku roku 2016. Tehdy nás zaujalo video, na němž si parta přátel udělala z airtracku skluzavku. Nadchla nás možnost náš tehdejší projekt Bumper Balls rozšířit o další atrakci. Tehdy jsme zjistili, že sehnat kvalitní airtrack za rozumnou cenu je v České republice téměř nereálné. Jelikož jsme již měli zkušenosti s nafukovacími produkty, různými druhy materiálů i s výrobci těchto produktů, rozhodli jsme se pořídit první prototyp od mezinárodního dodavatele. Jeho kvalita ale zklamala naše očekávání a představy. První airtrack skončil na půdě, ale nadšení zůstalo.

Nafukovací produkty známe jako vlastní boty

Věděli jsme, že je možné airtrack vyrobit lépe. A tím začala naše cesta k nejkvalitnějším airtrackům, které vám můžeme nabídnout. Zakladatel David přibral do týmu gymnastku Leu a cheerleaders Káťu, které samy tyto produkty využívaly při svých trénincích. Podařilo se nám sehnat velmi kvalitní mezinárodní dodavatele, od kterých jsme začali airtracky odebírat, nicméně myšlenka vyrábět si airtracky v Česku nás neopustila. Společně jsme si mnohokrát vyzkoušeli výrobu, abychom poznali všechny její fáze a techniky. V průběhu let jsme se seznámili s nespočtem různých materiálů, lepidel i výrobních postupů, abychom našli ten nejlepší. Nahlédli jsme pod ruce mnoha výrobců airtracků v zahraničí, podobných produktů v ČR a sami neustále testujeme další metody, které mohou naše produkty vylepšit. Díky tomu přesně známe každý milimetr našich airtracků a s radostí je představíme i vám. V současné chvíli usilovně pracujeme na tom, abychom mohli spustit vlastní výrobu v Česku.

Světem airtracků vás rádi provedeme

Spokojenost vás, našich zákazníků, je pro nás absolutní prioritou. Samozřejmostí je u nás individuální přístup, se kterým vyřešíme každý váš požadavek. Ať už chcete pořídit menší airtrack pro své sportující dítě či velký airtrack do sportovní haly, který bude vystaven vysoké zátěži, jsme tu pro vás. Rádi vám poradíme, probereme vaše požadavky, nabídneme k vyzkoušení různé produkty a společně vybereme ten, který pro vás bude tím pravým.

Prodejem samotného produktu naše služby nekončí. I po koupi zodpovíme vaše další dotazy, poradíme jak produkt udržovat či jak jej nejlépe využít. A pokud by nastala jakákoli komplikace, můžete se spolehnout, že ji s vámi obratem vyřešíme – ať už telefonicky či prostřednictvím e-mailu.

 

Těšíme se na kontakt s vámi,

Káťa & David

Airtrack TrickPad Káťa Nárožná

Káťa Nárožná

Káťa je naší analytičkou se super nápady. Má na starosti především sekci cheerleading.

Více o Kátě

Ahoj, jsem Káťa a cheerleadingu jsem se začala věnovat v 10 letech. Později jsem dostala možnost si Cheer vyzkoušet i z pozice trenéra.

Důvod, proč jsem se rozhodla připojit k TrickPadu, je, že vím, že Cheerleading není jen „mávání pompony“, ale skrývá se v něm hned několik náročných a ve většině případů nebezpečných částí jako je akrobacie, stunty, pyramidy a skoky, a proto bych ráda pomocí Trickpadu nabídla týmům i jednotlivcům možnost kvalitního, ale přesto cenově výhodného vybavení, které by jim umožnilo se ještě rychleji zlepšovat a zkoušet nové a náročné věci.

Airtrack TrickPad David Gregor

David Gregor

David je tvůrcem nápadu a zakladatelem TrickPad. Ve firmě dělá vše, co je právě potřeba.

Více o Davidovi

Jsem studentem Podnikohospodářské fakulty VŠE v Praze. Už 4 roky podnikám s „nafukovacími věcmi“
(www.bumperballs.cz), přes které jsem se dostal i k airtrackům. Rád sportuji a uvádím věci do pohybu. V projektu TrickPad se starám o to, aby každá část firmy fungovala tak, jak má a zároveň jsem takovou „holkou pro všechno.”